Fixtures 2016/17

Showing all fixtures 2016/17. Click on Competition name or Team name to filter.

Date Competition Home Team Result Away Team
Monday 5th September 2016 Division 2 Holywell Bishops 3 - 2 Holywell Knights
Tuesday 6th September 2016 Division 2 Rhyl & Prestatyn 1 2½ - 2½ Colwyn Bay 2
Tuesday 13th September 2016 Division 3 Malpas & Oswestry 2 3 - 1 Holywell Rookies
Tuesday 13th September 2016 Division 3 Chester 5 1 - 3 Chester 6
Tuesday 13th September 2016 Division 3 Rhyl & Prestatyn 2 3 - 1 Tattenhall
Tuesday 13th September 2016 Division 2 Wrexham 2 4 - 1 Frodsham
Wednesday 14th September 2016 Division 3 Penyffordd 3 - 1 Chester 7
Monday 19th September 2016 Division 2 Frodsham ½ - 4½ Colwyn Bay 2
Tuesday 20th September 2016 Division 2 Wrexham 2 2½ - 2½ Chester 4
Wednesday 21st September 2016 Division 2 Buckley/Mold 1 2 - 3 Holywell Bishops
Monday 26th September 2016 Division 2 Holywell Knights 3 - 2 Rhyl & Prestatyn 1
Monday 26th September 2016 Division 3 Holywell Rookies 2 - 2 Penyffordd
Tuesday 27th September 2016 Division 1 Chester 3 2½ - 2½ Chester 1
Tuesday 27th September 2016 Division 3 Chester 7 0 - 4 Chester 5
Tuesday 27th September 2016 Division 1 Malpas & Oswestry 1 2½ - 2½ Chester 2
Tuesday 27th September 2016 Division 1 Wrexham 1 2½ - 2½ Colwyn Bay 1
Wednesday 28th September 2016 Division 3 Buckley/Mold 2 2½ - 1½ Rhyl & Prestatyn 2
Wednesday 28th September 2016 Division 3 Tattenhall 2 - 2 Malpas & Oswestry 2
Monday 3rd October 2016 Division 2 Holywell Bishops 3 - 2 Wrexham 2
Tuesday 4th October 2016 Division 2 Chester 4 1 - 4 Frodsham
Tuesday 4th October 2016 Division 2 Colwyn Bay 2 2½ - 2½ Holywell Knights
Tuesday 4th October 2016 Division 2 Rhyl & Prestatyn 1 2 - 3 Buckley/Mold 1
Monday 10th October 2016 Division 3 Holywell Rookies 2½ - 1½ Chester 5
Tuesday 11th October 2016 Division 1 Chester 1 3½ - 1½ Chester 2
Tuesday 11th October 2016 Division 1 Chester 3 3½ - 1½ Colwyn Bay 1
Tuesday 11th October 2016 Division 3 Chester 6 4 - 0 Chester 7
Tuesday 11th October 2016 Division 1 Wrexham 1 3½ - 1½ Malpas & Oswestry 1
Wednesday 12th October 2016 Division 3 Malpas & Oswestry 2 2 - 2 Buckley/Mold 2
Wednesday 12th October 2016 Division 3 Penyffordd 2½ - 1½ Tattenhall
Monday 17th October 2016 Division 2 Frodsham 4½ - ½ Holywell Knights
Tuesday 18th October 2016 Division 2 Colwyn Bay 2 3 - 2 Buckley/Mold 1
Tuesday 18th October 2016 Knock Out Round 1 Malpas & Oswestry KO 5½ - ½ Chester KO 2
Tuesday 18th October 2016 Division 2 Rhyl & Prestatyn 1 2 - 3 Wrexham 2
Tuesday 18th October 2016 Division 2 Chester 4 1½ - 3½ Holywell Bishops
Tuesday 25th October 2016 Division 3 Chester 6 3½ - ½ Holywell Rookies
Tuesday 25th October 2016 Division 3 Rhyl & Prestatyn 2 2 - 2 Malpas & Oswestry 2
Wednesday 26th October 2016 Division 3 Buckley/Mold 2 3 - 1 Penyffordd
Wednesday 26th October 2016 Division 3 Tattenhall 1 - 3 Chester 5
Friday 28th October 2016 Division 2 Chester 4 3½ - 1½ Buckley/Mold 1
Tuesday 1st November 2016 Division 1 Chester 2 2½ - 2½ Chester 3
Tuesday 1st November 2016 Division 3 Chester 5 2½ - 1½ Buckley/Mold 2
Tuesday 1st November 2016 Division 3 Chester 7 3½ - ½ Holywell Rookies
Tuesday 1st November 2016 Division 1 Colwyn Bay 1 3 - 2 Malpas & Oswestry 1
Tuesday 1st November 2016 Division 1 Wrexham 1 1 - 4 Chester 1
Wednesday 2nd November 2016 Division 3 Penyffordd 1½ - 2½ Rhyl & Prestatyn 2
Wednesday 2nd November 2016 Division 3 Tattenhall 1 - 3 Chester 6
Monday 7th November 2016 Division 2 Holywell Knights 2 - 3 Buckley/Mold 1
Monday 7th November 2016 Division 2 Holywell Bishops 2½ - 2½ Frodsham
Monday 7th November 2016 Division 3 Malpas & Oswestry 2 3 - 1 Penyffordd
Tuesday 8th November 2016 Division 2 Colwyn Bay 2 3 - 2 Wrexham 2
Tuesday 8th November 2016 Division 2 Rhyl & Prestatyn 1 4½ - ½ Chester 4
Tuesday 15th November 2016 Division 1 Chester 1 3½ - 1½ Colwyn Bay 1
Tuesday 15th November 2016 Division 1 Chester 2 1 - 4 Wrexham 1
Tuesday 15th November 2016 Division 3 Chester 7 2 - 2 Tattenhall
Tuesday 15th November 2016 Division 1 Malpas & Oswestry 1 3 - 2 Chester 3
Tuesday 15th November 2016 Division 3 Rhyl & Prestatyn 2 2 - 2 Chester 5
Wednesday 16th November 2016 Division 3 Buckley/Mold 2 1 - 3 Chester 6
Monday 21st November 2016 Division 2 Frodsham ½ - 4½ Buckley/Mold 1
Monday 21st November 2016 Division 2 Holywell Bishops 2½ - 2½ Rhyl & Prestatyn 1
Tuesday 22nd November 2016 Division 2 Chester 4 3 - 2 Colwyn Bay 2
Tuesday 22nd November 2016 Division 2 Wrexham 2 5 - 0 Holywell Knights
Wednesday 23rd November 2016 Knock Out Round 2 Penyffordd KO 0 - 6 Tattenhall KO
Monday 28th November 2016 Division 3 Holywell Rookies 2 - 2 Tattenhall
Tuesday 29th November 2016 Division 3 Chester 5 2 - 2 Malpas & Oswestry 2
Tuesday 29th November 2016 Division 3 Chester 7 0 - 4 Buckley/Mold 2
Tuesday 29th November 2016 Knock Out Round 1 Colwyn Bay KO 5 - 1 Frodsham KO
Tuesday 29th November 2016 Division 3 Rhyl & Prestatyn 2 1½ - 2½ Chester 6
Tuesday 29th November 2016 Knock Out Round 2 Wrexham KO 2 - 4 Chester KO
Tuesday 6th December 2016 Division 2 Colwyn Bay 2 3½ - 1½ Holywell Bishops
Tuesday 6th December 2016 Division 2 Rhyl & Prestatyn 1 3 - 2 Frodsham
Wednesday 7th December 2016 Division 2 Buckley/Mold 1 3½ - 1½ Wrexham 2
Tuesday 13th December 2016 Division 1 Chester 1 2½ - 2½ Malpas & Oswestry 1
Tuesday 13th December 2016 Division 1 Chester 3 2 - 3 Wrexham 1
Tuesday 13th December 2016 Division 3 Chester 7 1 - 3 Rhyl & Prestatyn 2
Tuesday 13th December 2016 Division 1 Colwyn Bay 1 3 - 2 Chester 2
Tuesday 13th December 2016 Division 3 Malpas & Oswestry 2 1 - 3 Chester 6
Wednesday 14th December 2016 Division 3 Buckley/Mold 2 4 - 0 Holywell Rookies
Wednesday 14th December 2016 Division 3 Penyffordd ½ - 3½ Chester 5
Monday 19th December 2016 Division 3 Holywell Rookies 0 - 4 Rhyl & Prestatyn 2
Tuesday 20th December 2016 Division 3 Chester 6 3½ - ½ Penyffordd
Tuesday 20th December 2016 Division 3 Chester 7 3 - 1 Malpas & Oswestry 2
Tuesday 20th December 2016 Knock Out Round 2 Colwyn Bay KO 2 - 4 Malpas & Oswestry KO
Tuesday 20th December 2016 Knock Out Round 2 Rhyl & Prestatyn KO 4½ - 4 Holywell KO
Wednesday 21st December 2016 Division 3 Tattenhall ½ - 3½ Buckley/Mold 2
Monday 2nd January 2017 Division 3 Holywell Rookies 2 - 2 Malpas & Oswestry 2
Tuesday 3rd January 2017 Division 3 Chester 6 3 - 1 Chester 5
Tuesday 3rd January 2017 Division 3 Chester 7 ½ - 3½ Penyffordd
Monday 9th January 2017 Division 2 Holywell Knights 2 - 3 Holywell Bishops
Tuesday 10th January 2017 Division 2 Colwyn Bay 2 2 - 3 Rhyl & Prestatyn 1
Wednesday 11th January 2017 Division 2 Buckley/Mold 1 2 - 3 Chester 4
Wednesday 11th January 2017 Division 3 Tattenhall 2 - 2 Rhyl & Prestatyn 2
Tuesday 17th January 2017 Knock Out Round 3 Chester KO 6 - 0 Tattenhall KO
Tuesday 17th January 2017 Division 1 Colwyn Bay 1 4 - 1 Wrexham 1
Tuesday 17th January 2017 Knock Out Round 3 Rhyl & Prestatyn KO ½ - 5½ Malpas & Oswestry KO
Monday 23rd January 2017 Division 2 Frodsham 2 - 3 Wrexham 2
Monday 23rd January 2017 Division 2 Holywell Knights ½ - 4½ Chester 4
Tuesday 24th January 2017 Division 1 Chester 1 1½ - 3½ Chester 3
Tuesday 24th January 2017 Division 1 Chester 2 1½ - 3½ Malpas & Oswestry 1
Tuesday 24th January 2017 Division 3 Chester 5 3 - 1 Chester 7
Tuesday 24th January 2017 Division 3 Malpas & Oswestry 2 3 - 1 Tattenhall
Tuesday 24th January 2017 Division 3 Rhyl & Prestatyn 2 1½ - 2½ Buckley/Mold 2
Wednesday 25th January 2017 Division 3 Penyffordd 3 - 1 Holywell Rookies
Monday 30th January 2017 Division 2 Holywell Bishops 2 - 3 Buckley/Mold 1
Tuesday 31st January 2017 Division 2 Chester 4 3 - 2 Wrexham 2
Tuesday 31st January 2017 Division 2 Colwyn Bay 2 2½ - 2½ Frodsham
Tuesday 31st January 2017 Division 2 Rhyl & Prestatyn 1 4 - 1 Holywell Knights
Tuesday 7th February 2017 Division 1 Chester 2 1½ - 3½ Chester 1
Tuesday 7th February 2017 Division 3 Chester 5 1½ - 2½ Holywell Rookies
Tuesday 7th February 2017 Division 3 Chester 7 1 - 3 Chester 6
Tuesday 7th February 2017 Division 1 Colwyn Bay 1 1½ - 3½ Chester 3
Wednesday 8th February 2017 Division 3 Buckley/Mold 2 3 - 1 Malpas & Oswestry 2
Wednesday 8th February 2017 Division 3 Tattenhall 3 - 1 Penyffordd
Monday 13th February 2017 Division 2 Frodsham 3 - 2 Chester 4
Monday 13th February 2017 Division 2 Holywell Knights 2 - 3 Colwyn Bay 2
Wednesday 15th February 2017 Division 2 Buckley/Mold 1 1½ - 3½ Rhyl & Prestatyn 1
Monday 20th February 2017 Division 3 Holywell Rookies 2 - 2 Chester 6
Wednesday 22nd February 2017 Division 3 Penyffordd 1 - 3 Buckley/Mold 2
Monday 27th February 2017 Division 2 Holywell Knights 1½ - 3½ Frodsham
Monday 27th February 2017 Division 2 Holywell Bishops 1½ - 3½ Chester 4
Tuesday 28th February 2017 Division 3 Chester 5 4 - 0 Tattenhall
Tuesday 28th February 2017 Division 2 Wrexham 2 ½ - 4½ Rhyl & Prestatyn 1
Wednesday 1st March 2017 Division 2 Buckley/Mold 1 4½ - ½ Colwyn Bay 2
Monday 6th March 2017 Division 3 Holywell Rookies 2 - 2 Chester 7
Tuesday 7th March 2017 Division 1 Chester 1 3 - 2 Wrexham 1
Tuesday 7th March 2017 Division 1 Chester 3 1½ - 3½ Chester 2
Tuesday 7th March 2017 Division 3 Chester 6 3½ - ½ Tattenhall
Tuesday 7th March 2017 Division 1 Malpas & Oswestry 1 2½ - 2½ Colwyn Bay 1
Tuesday 7th March 2017 Division 3 Rhyl & Prestatyn 2 2 - 2 Penyffordd
Wednesday 8th March 2017 Division 3 Buckley/Mold 2 3 - 1 Chester 5
Monday 13th March 2017 Division 2 Frodsham 3 - 2 Holywell Bishops
Tuesday 14th March 2017 Division 2 Chester 4 2½ - 2½ Rhyl & Prestatyn 1
Tuesday 14th March 2017 Division 2 Wrexham 2 2½ - 2½ Colwyn Bay 2
Wednesday 15th March 2017 Division 2 Buckley/Mold 1 4½ - ½ Holywell Knights
Tuesday 21st March 2017 Division 1 Chester 3 3 - 2 Malpas & Oswestry 1
Tuesday 21st March 2017 Division 3 Chester 5 2 - 2 Rhyl & Prestatyn 2
Tuesday 21st March 2017 Division 3 Chester 6 3 - 1 Buckley/Mold 2
Tuesday 21st March 2017 Division 1 Colwyn Bay 1 1½ - 3½ Chester 1
Tuesday 21st March 2017 Division 1 Wrexham 1 3 - 2 Chester 2
Wednesday 22nd March 2017 Division 3 Penyffordd 2 - 2 Malpas & Oswestry 2
Wednesday 22nd March 2017 Division 3 Tattenhall 3½ - ½ Chester 7
Monday 27th March 2017 Knock Out Final Malpas & Oswestry KO 4 - 4½ Chester KO
Tuesday 28th March 2017 Division 2 Wrexham 2 3½ - 1½ Holywell Bishops
Tuesday 28th March 2017 Division 3 Chester 6 3 - 1 Rhyl & Prestatyn 2
Tuesday 28th March 2017 Division 3 Malpas & Oswestry 2 1 - 3 Chester 5
Wednesday 29th March 2017 Division 3 Buckley/Mold 2 4 - 0 Chester 7
Wednesday 29th March 2017 Division 3 Tattenhall 4 - 0 Holywell Rookies
Monday 3rd April 2017 Division 2 Holywell Knights 2 - 3 Wrexham 2
Tuesday 4th April 2017 Division 2 Colwyn Bay 2 2 - 3 Chester 4
Tuesday 4th April 2017 Division 2 Rhyl & Prestatyn 1 2½ - 2½ Holywell Bishops
Wednesday 5th April 2017 Division 2 Buckley/Mold 1 3 - 2 Frodsham
Monday 10th April 2017 Division 3 Holywell Rookies 2 - 2 Buckley/Mold 2
Tuesday 11th April 2017 Division 1 Chester 2 4 - 1 Colwyn Bay 1
Tuesday 11th April 2017 Division 3 Chester 5 3 - 1 Penyffordd
Tuesday 11th April 2017 Division 1 Malpas & Oswestry 1 2½ - 2½ Chester 1
Tuesday 11th April 2017 Division 3 Rhyl & Prestatyn 2 4 - 0 Chester 7
Tuesday 11th April 2017 Division 1 Wrexham 1 2½ - 2½ Chester 3
Tuesday 18th April 2017 Division 3 Malpas & Oswestry 2 4 - 0 Chester 7
Tuesday 18th April 2017 Division 3 Rhyl & Prestatyn 2 2½ - 1½ Holywell Rookies
Wednesday 19th April 2017 Division 3 Buckley/Mold 2 3 - 1 Tattenhall
Wednesday 19th April 2017 Division 3 Penyffordd 0 - 4 Chester 6
Thursday 20th April 2017 Division 1 Malpas & Oswestry 1 1 - 4 Wrexham 1
Monday 24th April 2017 Division 2 Frodsham 2½ - 2½ Rhyl & Prestatyn 1
Monday 24th April 2017 Division 2 Holywell Bishops 2 - 3 Colwyn Bay 2
Tuesday 25th April 2017 Division 3 Malpas & Oswestry 2 2½ - 1½ Rhyl & Prestatyn 2
Tuesday 25th April 2017 Division 2 Chester 4 3 - 2 Holywell Knights
Tuesday 25th April 2017 Division 2 Wrexham 2 3 - 2 Buckley/Mold 1
Tuesday 2nd May 2017 Division 3 Chester 6 1 - 3 Malpas & Oswestry 2